DLFP-0147-16D3
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
DLFP-0147-16D3
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
CMC 16A 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 25mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DLFP
Voltage Rating - DC -
Package / Case Nonstandard
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 16A
Voltage Rating - AC 440V