DS1073M-100
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1073M-100
Paket:
8-PDIP
Beschreibung:
IC OSC DUAL FX FREQ 100MHZ 8-DIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Through Hole
Current - Supply 25 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-PDIP
Series EconOscillator™
Type Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 100MHz