DS1075Z-803
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1075Z-803
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
IC OSC DL FX FREQ 803MHZ 8-SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 35 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Series EconOscillator™
Type Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 803MHz