DT035BTFT-PTS2
Displaytech
Produkt-Nr.:
DT035BTFT-PTS2
Hersteller:
Displaytech
Beschreibung:
LCD DISP TFT 3.5" 320X240
Auf Lager : 434
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels 320 x 240
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED
Background Color -
Mfr Displaytech
Dot Size -
Package Bulk
Interface I²C
Dot Pitch 0.22mm W x 0.22mm H