ECJ-RVB1H332M
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ECJ-RVB1H332M
Paket:
1206 (3216 Metric)
Beschreibung:
CAP ARRAY 3300PF 50V X7R 1206
Benutzer handbuch
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206 (3216 Metric)
Ratings -
Series ECJ-R
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 3300pF