EXC-18CE650U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXC-18CE650U
Beschreibung:
CMC 140MA 4LN 65 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.8Ohm
Impedance @ Frequency 65 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EXC18
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 140mA