EXC-24CB221U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXC-24CB221U
Beschreibung:
CMC 100MA 2LN 220 OHM SMD
Auf Lager : 4226
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 700mOhm
Impedance @ Frequency 220 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EXC24
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA