Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EZA-NPE470M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ARRAY 47PF 25V E 2512
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Dielectric Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Number of Capacitors | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| Temperature Coefficient | E |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| Series | EZA-NP |
| Package / Case | 2512 (6431 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 47pF |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EZA-NPE |