Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EZA-SCE220M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1608
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Dielectric Material | - |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Number of Capacitors | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| Series | EZA-SC |
| Package / Case | 1608 (4021 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 22pF |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EZA-SCE |