Zuhause / Crystals / FCT1M032768C5W1
minImg
FCT1M032768C5W1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT1M032768C5W1
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Frequency 32.768 kHz