Zuhause / Crystals / FCT2M03276810W6
minImg
FCT2M03276810W6
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT2M03276810W6
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Frequency 32.768 kHz