Zuhause / Crystals / FCT2M032768C5D5
minImg
FCT2M032768C5D5
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT2M032768C5D5
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms
Frequency 32.768 kHz