Zuhause / Crystals / FCT2T03276809R3
minImg
FCT2T03276809R3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT2T03276809R3
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF DIP
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 kOhms
Frequency 32.768 kHz