Zuhause / Crystals / FCT3M03276810P3
minImg
FCT3M03276810P3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT3M03276810P3
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Frequency 32.768 kHz