Zuhause / Crystals / FCT3T03276808Y3
minImg
FCT3T03276808Y3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT3T03276808Y3
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 8PF DIP
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.315" L (3.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Frequency 32.768 kHz