Zuhause / Crystals / FCT3T03276809Y1
minImg
FCT3T03276809Y1
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT3T03276809Y1
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF DIP
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.315" L (3.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 kOhms
Frequency 32.768 kHz