Zuhause / Crystals / FCT6M03276806P3
minImg
FCT6M03276806P3
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT6M03276806P3
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Frequency 32.768 kHz