Zuhause / Crystals / FCT6M032768C5T6
minImg
FCT6M032768C5T6
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCT6M032768C5T6
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Frequency 32.768 kHz