Zuhause / Crystals / FCX3G02457618Y3J
minImg
FCX3G02457618Y3J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX3G02457618Y3J
Beschreibung:
CRYSTAL 24.576MHZ 18PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series FCX-3G
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 24.576 MHz