Zuhause / Crystals / FCX3M02500007Y1G
minImg
FCX3M02500007Y1G
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX3M02500007Y1G
Beschreibung:
CRYSTAL 25.000MHZ 7PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series FCX-3M
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 25 MHz