Zuhause / Crystals / FCX3M02500010E4J
minImg
FCX3M02500010E4J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX3M02500010E4J
Beschreibung:
CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Frequency 25 MHz