Zuhause / Crystals / FCX3M03200010Y1F
minImg
FCX3M03200010Y1F
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX3M03200010Y1F
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Frequency 32 MHz