Zuhause / Crystals / FCX3M04500008I3L
minImg
FCX3M04500008I3L
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX3M04500008I3L
Beschreibung:
CRYSTAL 45.000MHZ 8PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Frequency 45 MHz