Zuhause / Crystals / FCX7M03200030Y5J
minImg
FCX7M03200030Y5J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX7M03200030Y5J
Beschreibung:
CRYSTAL 32.000MHZ 30PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 30pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Frequency 32 MHz