Zuhause / Crystals / FCX9M00614418E5L
minImg
FCX9M00614418E5L
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCX9M00614418E5L
Beschreibung:
CRYSTAL 6.144MHZ 16PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.177" W (11.40mm x 4.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49S 2-SMD
Mfr Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Frequency 6.144 MHz