FMA28-M2M2-S12
ConductRF
Produkt-Nr.:
FMA28-M2M2-S12
Hersteller:
ConductRF
Beschreibung:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 12"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type Hand Formable .085
2nd Contact Gender Male
1st Connector MCX Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series FMA
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style MCX to MCX
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz