FMA28-PFPF-S16
ConductRF
Produkt-Nr.:
FMA28-PFPF-S16
Hersteller:
ConductRF
Beschreibung:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 16"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type Hand Formable .085
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMP Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMP Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series FMA
Length 16.00" (406.40mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Female
Style SMP to SMP
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz