FPA3C-PRPR-S24
ConductRF
Produkt-Nr.:
FPA3C-PRPR-S24
Hersteller:
ConductRF
Beschreibung:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 24"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMP Jack, Right Angle
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMP Jack, Right Angle
Product Status Active
Series FPA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Female
Style SMP to SMP
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz