FW20A47R0JA
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
FW20A47R0JA
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 47 OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 3593
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.472" L (6.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series FWxxA
Power (Watts) 2W