FW70A7R50JA
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
FW70A7R50JA
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 7.5 OHM 5% 7W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.374" Dia x 1.024" L (9.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series FWxxA
Power (Watts) 7W