GLN1R47KAT1A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
GLN1R47KAT1A
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FIXED IND 1.47UH 694MA 330 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.117" (2.97mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 694 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.245" L x 0.133" W (6.22mm x 3.38mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 330mOhm
Inductance 1.47 µH