H100X034H1T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
H100X034H1T
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.34" WHT
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)