H100X044H4T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
H100X044H4T
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.44" RED
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 0.44" (25.4mm x 11.2mm)