H100X064F1T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
H100X064F1T
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.64" WHT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series -
Label Size 1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)