H200X034H2T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
H200X034H2T
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABL 2X0.34" YLW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series -
Label Size 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)