H200X044F1T-B
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
H200X044F1T-B
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL HEAT SHRINKABL 2X0.44" WHT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series -
Label Size 2.00" x 0.44" (50.8mm x 11.2mm)