HR705-4PL-110VAC
Kacon
Produkt-Nr.:
HR705-4PL-110VAC
Hersteller:
Kacon
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
Auf Lager : 53
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style Plug In
Coil Current 8.2 mA
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series HR705
Operate Time 20 ms
Mfr Kacon
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 110VAC