I033-N7G0RED40
LEDdynamics Inc.
Produkt-Nr.:
I033-N7G0RED40
Hersteller:
LEDdynamics Inc.
Beschreibung:
LED ENG RED LNR LGT STRIP 40MA
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle 150°
Color Red
Current - Test -
Current - Max 40mA
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 304.80mm L x 24.10mm W
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Active
Wavelength -
Series -
Temperature - Test -
Type LED Engine
Mfr LEDdynamics Inc.
Height 2.60mm