IDC5020ER221M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IDC5020ER221M
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 800MA 610MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.21mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 610mOhm Max
Inductance 220 µH