IDCP2218ER181M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IDCP2218ER181M
Beschreibung:
FIXED IND 180UH 380MA 1.38OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 380 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.38Ohm Max
Inductance 180 µH