IHB3EB331K
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHB3EB331K
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 3.2A 122 MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.840" (21.34mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 122mOhm Max
Inductance 330 µH