IHB6EB473K
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHB6EB473K
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 47MH 800MA 6.19 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.500" (38.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.000" Dia (50.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.19Ohm Max
Inductance 47 mH