Zuhause / Fixed Inductors / IHLD2525GGER220M5A
minImg
IHLD2525GGER220M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLD2525GGER220M5A
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Nonstandard, 4 Lead
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 2.2A 164.8MOHM SM
Auf Lager : 452
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.301" (7.65mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.286" W (7.80mm x 7.26mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 164.8mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHLD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard, 4 Lead
Frequency - Self Resonant 10.9MHz