Zuhause / Fixed Inductors / IHLD3232HBER150M5A
minImg
IHLD3232HBER150M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLD3232HBER150M5A
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 4.2A 66.34MOHM SM
Auf Lager : 164
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.365" (9.27mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.384" L x 0.379" W (9.75mm x 9.63mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66.34mOhm Max
Inductance 15 µH
Series IHLD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz