Zuhause / Fixed Inductors / IHLD3232HBER220M5A
minImg
IHLD3232HBER220M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLD3232HBER220M5A
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 3.3A 110.21 MOHM
Auf Lager : 512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.365" (9.27mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.384" L x 0.379" W (9.75mm x 9.63mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 110.21mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHLD-5A
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9MHz