Zuhause / Fixed Inductors / IHLE5050FHER2R2M5A
minImg
IHLE5050FHER2R2M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLE5050FHER2R2M5A
Beschreibung:
IHLE-5050FH-5A 2.2 20% ER E3
Auf Lager : 749
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 21.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.268" (6.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 25.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.550" L x 0.535" W (13.97mm x 13.59mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 3.67mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLE-5050FH-5A
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 23.3MHz