Zuhause / Fixed Inductors / IHLM2525CZER8R2M01
minImg
IHLM2525CZER8R2M01
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLM2525CZER8R2M01
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Auf Lager : 492
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 68mOhm Max
Inductance 8.2 µH