Zuhause / Fixed Inductors / IHLP1616BZER2R2M51
minImg
IHLP1616BZER2R2M51
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP1616BZER2R2M51
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 3.8 A 65 MOHM HI
Auf Lager : 8944
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLP-1616BZ-51
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 37MHz