Zuhause / Fixed Inductors / IHLP2020CZER6R8M5A
minImg
IHLP2020CZER6R8M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP2020CZER6R8M5A
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 3.2A 111MOHM SMD
Auf Lager : 591
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.204" L x 0.204" W (5.18mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 111mOhm Max
Inductance 6.8 µH
Series IHLP-2020CZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 18.8MHz