Zuhause / Fixed Inductors / IHLP2525CZER3R3M5A
minImg
IHLP2525CZER3R3M5A
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP2525CZER3R3M5A
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4MOHM SM
Auf Lager : 802
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 28.4mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series IHLP-2525CZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 28.6MHz